dementa

Varsta a treia

Postata de cghe cu 13 ani in urma.

bunicul meu are 89 ani, de o vreme vorbeste aiurea vede tot felul de lucruri iese noaptea afara cautand pe cineva
Va rog daca se poate un sfat
multumesc

Raspunsuri (4)

Psih. Ioana Panculescu

acum 13 ani

buna seara ,trebuie vazut de un neurolog si de un psiholog

Iuli

acum 13 ani

Tratament si muuuuulta rabdare... Atat.

Domnica

acum 13 ani

Mamamea a fost la fel din cauza unui medicament, ca reactie adversa. Cititi cu atentie reactiile adverse ale medicametelor pe care le ia, chiar daca in prospect scrie ca astfel de reactii apar foarte rar, si cereti medicului de familie sa le inlocuiasca.

Campean Florintin

acum 11 ani

Este in aceiasi situatie are tot felul de vedeni si umbla noaptea prin casa are tratament de parkinson si nu stiu ce sa fac ca tratamentul nu se poate schimba ca am incercat si acazutla pat .Are 80 ani datimi un sfat ce sa fac