Atrofia cerebrala severa

Varsta a treia

Postata de Aniela3115897 cu 12 ani in urma.

Bunica mea are atrofie cerebrala severa si as fi interesata daca stiti vreun tratament pentru aceasta maladie!Multumesc!

Raspunsuri (1)

Popescu

acum 8 ani

Puteti incerca proceduri de acupunctura sau extracte hidroalcoolice din plante, dar acestea trebuie stabilite de medic in functie de conditia bolnavului si de stadiul bolii. Pana atunci va recomand utilizarea produselor de recuperare si de ingrijire a bolnavilor cu astfel de afectiuni, care le pot usura considerabil viata http://www.echipamenteortopedice.ro/.