arsuri in călcâie

Varsta a treia

Postata de danucci cu 13 ani in urma.

Mai am o intrebare, de vreo 6 luni simt niște arsuri în călcâie , ca și cum aș sta cu ele pe jar dar totuși ele sunt reci. Mă poate ajuta cineva și cu această problemă? Mulțumesc

Raspunsuri (6)

Ionescu

acum 13 ani

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

danucci

acum 13 ani

Multumesc frumos d-le dr. Ionescu, multa sanatate

Iuli

acum 13 ani

Ce idiotenie! sulfur asta are EXACT ca indicatie ce descrie domnul (probabil de fapt o impresie de ordin psohologic)! EXTRAORDINAR! MIRACULOS! Nici nu imi vine sa cred ochilor!! De fapt, nu-mi vine sa cred ochilor cat de naivi sunt unii oameni! Domnule buhus, cum puteti crede ce scrie acest individ cand se vede de la o posta ca a speculat ce ati scris ca sa va raspunda?!

ANONIM

acum 13 ani

SI IO TOT LA FEL SIMT

anca

acum 13 ani

nu ma pricep,dar tare as dori si eu raspunsul la intreb asta.ce remediu naturist imi puteti da pt arsuri la calcaie?

dragos

acum 11 ani

Vezi această hartă a omului - bit.ly/sufletul. furnicaturile in calcăi sunt o reflexie a stării centrului 1 energetic. sau aici realizareasinelui.ro/corpul_subtil.php