de ce mama vomita zilnic dupa operatia proteza sold are 7 zile de la operatie doresc un tratament ?

Varsaturi Sindromul varsaturilor ciclice Sindromul varsaturilor epidemice Greata varsaturi
+1
Vezi toate grupurile

Postata de MembruMobileApp1517855258 cu 6 ani in urma.

Buna seara, acum 7 zile a suferit o protezare sold si de atunci are greata si stari de voma in fiecare zi, am crezut initial ca este de la anestazie dar este totusi prea mult, este si diabetica, accidente vasculare, tromboflebita (ameliorata momentan) fiere scoasa, a facut metoclopramid injectabil fara niciun rezultat, la 3 zile de la operatie a externat-o. Ce ne recomandati, va rog frumos raspuns urgent, nu stim cauza sau tratamentul adecvat! Va multumesc pt raspuns.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Diverse/starile-de-greata-particularitati-medicale_7448