VIAGRA SI VIRUSUL ZOSTER

Varicela si zona zoster

Postata de M&M cu 13 ani in urma.

IN CE MASURA AFECTEAZA VIAGRA SI VIRUSUL ZOSTER EFICACITATEA SPERMATOZOIZILOR!SOTUL MEU ARE TENDINTA SA-SI CAUTE AJUTOR IN ACESTE PILULE ALBASTRE...TIND SA CRED CA ESTE UNUL DIN MOTIVELE PENTRU CARE NU RAMAN INSARCINATA!?
MULTUMESC!
ORICE SFAT I-MI POATE FI DE AJUTOR!

Raspunsuri (2)

Ionascu Andreea

acum 13 ani

Studiile spun ca viagra scade calitatea spermei. Cred ca mai bine sotul tau ar incerca sa depisteze care este cauza tulburarilor de erectie (fiziologica sau psihica) si sa incerce sa o trateze. Pentru ca lucrurile sa fie insa foarte clare, fa-i sotului o spermograma si atunci va veti lamuri.

diana

acum 13 ani

mi-au aparut niste bubite pe mine care s-au dezvoltat la f scurt timp...ma mananca ingroztor si am lau aceasta boala de la sotul meu...s-ar spune ca este varicela dar este posibil sa faci de 2 ori varicela?va multumesc!