varicela urgent

Varicela si zona zoster

Postata de MembruMobileApp302956 cu 8 ani in urma.

Buna ziua .Sunt insarcinata in 7 saptamani si am intrat in contact cu un copil cu varicela . Desi ai mei stiu sigur ca am facut in copilarie ,mi am facut analizele dar mi a iesit ca nu am avut . La Igg mi a iesit zece si Igm 0.1. Este posibil sa fie gresite analizele? Va multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , contactul cu o persoana infectata nu inseamna neaparat ca veti face si dumneavoastra varicela . Va rog sa atasati analizele dumneavoastra.