Eruptie

Varicela si zona zoster

Postata de alextimofei cu 12 ani in urma.

Buna ziua! Astazi de dimineata am observat ca mi-au aparut niste bubite pe tot coprul mai putin in zona picioarelor. Am fost la doctor si nu a reusit sa imi dea un diagnostic, dar mi-a spus sa tin regim si sa nu urmez un tratament medicamentos. Nu am avut nici febra si nici un altfel de simptom. Ati putea sa imi spuneti ce ar putea fi? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

daca aceste "bubite'' persista , ar fi bine ca leziunile sa fie obiectivate de medicul dermatolog.