Despre Varicelă

Varicela si zona zoster

Postata de MembruMobileApp1495172429 cu 6 ani in urma.

Bună ziua. Mă numesc Claudia și am 15 ani.
De trei zile am varicelă și am sesizat că în cap am două umflături ca două cucuie mici.
E cancer?Sunt tari.
Ați avut?
Știți cumva ce sunt?
Am citit pe un forum că organismul „secretă acele cucuie„ când în corp sunt infecții.
Vă rog frumos să mă ajutati.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Varicela-si-zona-zoster/varicela-varsat-de-vant-infectie-contagioasa_649