De ce????

Varicela si zona zoster

Postata de anca.mustatea cu 14 ani in urma.

De cate ori poate aparea varicela la un copil??

Raspunsuri (3)

floriana

acum 14 ani

o singura data.eu asa am facut cand eram mica,dar in afara de varicela am mai facut si rubeola si rujeola.si mai stiu ca e si scarlatina care se manifesta la fel ca varicela,dar asta nu am facut-o,oricum stiu ca e mai grav.akum are baietelul meu varicela si am zis sa ma documentez putin,dar nu am gasit nimik nou,adica ceva ce nu stiu.sper ca ti-am fost de ajutor.

macovei radu-andrei

acum 11 ani

eu am avut varicela de 2 ori ,cum se face????

Tina

acum 10 luni

Și eu fac varicelă a doua oară…prima data am făcut pe la vreo 10 ani și acum la 22 iar😂😂