Ce puteți să-mi sugerați sa fac in problema mea ?

Varicela si zona zoster

Postata de Sergiu cu 2 ani in urma.

Sunt Sergiu, și am 18 , vin cu rugămintea să-mi sugerați niste sfaturi , vă implor că pe internet nu le găsesc pe toate , am făcut Varicelă două zile in urma în decursul cărora mi-au apărut o mulțime de bubițe , am o durere mare în gât și pe gingii unde a apărut bubița mi se dezvelește dintele și nu înțeleg de ce , mă doare inima și plus la toate am constipație .
Febră nu am că mi-a trecut, trei zile m-a ținut , medicul de familie știe doar de varicela , celelalte probleme nu știe încă .
Dumneavoastră ce îmi propuneți sa fac in așa caz .
Mulțumesc aștept cu nerăbdare .

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Varicela-si-zona-zoster/varicela_633