Vena tare?

Varice

Postata de MembruMobileApp1500113993 cu 6 ani in urma.

Buna ziua! De 3 luni am o vena care urca pe tot piciorul si se simte foarte tare la palpare.Am luat detralex ,plus ciorapi compresivi si nu sunt progrese.Este periculoasa vena intarita sau este o reactie normala din cauza circulatiei proaste?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-ale-venelor/boli-ale-venelor-varice-si-tromboflebite_961

Catalin96t

acum un an

Ce a fost pana la urma ?