Unde as putea sa mă operez de varice in Târgu Mureș??

Varice

Postata de Bia cu 4 luni in urma.

Buna ziua.Imi puteți spune va rog cam cat costa o operație de varice cu laser in Târgu Mureș?menționez :nu sânt asigurată.Multumesc

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 luni

Buna ziua,

Preturile pentru operatia de varice cu laser variaza in functie de complexitatea interventiei si de clinica aleasa. Este recomandat sa consultati un specialist pentru o evaluare exacta a costurilor.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia. Alegeti un medic specialist potrivit: www.clickmed.ro/medic/flebologie

Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-venelor/tratamentul-chirurgical-pentru-varice_10715