Cum pot scăpa de vasele sparte de pe picioare?

Varice

Postata de Cami cu un an in urma.

Bună. Am vase sparte pe picioare și as dori sa îmi recomandați o crema care ar da ceva rezultat. Serviciul e de asa natura ca stau mult în picioare. Sunt vânzătoare. Mulțumesc.

Raspunsuri (3)

Doppler Clinic

acum un an

Buna ziua!
Cautati in farmacie crema pe baza de castane. Mai puteti purta CORECT un ciorap medicinal de contentie. (primavara, toamna si iarna).
Acesta NU se pune la marginea patului ci INAINTE sa va dati jos prima data din pat, dimineata.

Cami

acum un an

De unde știu ce ciorapi compresivi sa îmi iau ptr vase sparte, ptr ca am văzut ca sunt 3 categorii?

Cami

acum un an

Ciorapii compresivi clasa 1 ar fi de ajutor ptr vase sparte?