Vaccinuri ?

Vaccinuri si vaccinari

Postata de MariaB cu un an in urma.

Ma numesc Buta Maria.As dori sa știu cum poate obține fiul meu ,Ciprian George născut în Arad,anul 1974 o adeverință cu vaccinurile efectuate pana în 1989.
Menționez ca am cautat fișa lui medicala dar nu a fost găsită.
Cui trebuie să mă adresez mai departe,ptr a obține această adeverință.
Mulțumesc.
Maria Buta

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Va recomandam sa va adresati medicului de familie sau pediatrului care l-a avut in evidenta pe fiul dumneavoastra in acea perioada. In cazul in care nu mai au fisa medicala, acestia va vor spune ce este de facut in aceasta situatie.