vaccinul IBC 10

Vaccinuri si vaccinari

Postata de andrei procopovici cu 12 ani in urma.

buna ziua...vreau sa cumpar acest vaccin si din cate am inteles..se poate gasi doar la Cantacuzino...eu nu sunt din bucuresti...si vreau sa stiu daca se poate procura ...am nevoie de el urgent..va multumesc...

Raspunsuri (4)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

vaccinul IBC 10 poate fi gasit in retelele farmaceutice

paula1961

acum 12 ani

Va rog frumos as vrea sa stiu si eu in localitatea Iasi unde as putea gasi acest vaccin IBC 10.

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Vaccinul IBC 10 cu actiune asupra candidozelor , in specila , se pare ca nu se mai fabrica. Puteti lua legatura cu un depozit de medicamente din localitatea unde locuiti,care ,fie va informeaza fie va poate face comanda la Institutul Cantacuzino ( daca s-a reluat prepararea lui ) Mai sunt si alte preparate candidozice ex. Diflucan, Flucoric.

Moldovan Angela

acum 10 ani

in 2010 eu am comandat vaccinul IBC la farmacia Dona ..mult succes