VACCINUL DE LA 1 AN

Vaccinuri si vaccinari

Postata de dumitru30120019 cu 15 ani in urma.

Va rog,vineri trebuie sa -i fac fiului meu vaccinul de la 1 an....sincer de asta imi e cam teama.vineri de implineste o luna de la vaccinul din mana.Am de de sa-mi fac griji???Am auzit ca e cam periculos acest vaccin.Va multumesc si sanatate la toata lumea!!

Raspunsuri (1)

Radu - Bogdan

acum 15 ani

buna!si eu am un baietel caruia trebuie sai fac vaccinul in piciorus la sf lunii dar eu nam auzit nimic asa ca nu stiu ce sa zic .mie nu mie frica.intradevar am auzit ca trei zile va fi tot marait,nu va dormi si poate va face si temperatura,dar reactii adverse mai grave nu stiu.acum depinde de copil.bafta si scuze daca nu tiam fost de ajutor