vaccinul antitetanos

Vaccinuri si vaccinari Prevenire tetanos

Postata de ADRIAN 2777 cu 10 ani in urma.

buna ziua ,imi poate spune cineva unde pot face vaccinul antitetanos?am incercat la medicul de familie si mi-a spus ca nu exista in toata tara !!!!eu as avea nevoie de acest vaccin pentru ca mi se cere la locul de munca ,am sa lucrez la o ferma ...(munca pe camp)si imi cere neaparat sa imi fie trecut pe adeverinta medicala ...fara asta nu ma pot angaja ,iar medicul de familie nu vrea sa imi treaca asta pe adeverinta cum l-am facut.chestia e ca nu stiu de unde sa il cumpar !!!
va rog sa ma ajute cineva ,mai am doar cateva zile ,daca nu am sa imi pierd locul de munca .
multumesc!!

Raspunsuri (1)

Adriana

acum 10 ani

Vaccinul se gaseste la spitalul Victor Bals-in spatele spitalului Colentina sau Victor Babes (Piata Muncii)