Vaccin

Vaccinuri si vaccinari

Postata de dumitrescu_irina24 cu 12 ani in urma.

Buna seara,
Am un baietel de 1 si aproape o luna,trebuia sa mergem sa facem vaccinurile de 1 an,dar din cauza unei bronsiolite netratate corespunzator a facut pneumonie si trebuie sa-i dau singulair 1 plic/zi timp de o luna si nu am mai ajuns sa facem vaccinurile.Intrebarea mea este daca putem merge sa le facem desi ii dau singulair?Noi le-am facut pe cele cu plata.
multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

Se pot face vaccinari la interval de 2 luni una de cealalta .