pot tine sarcina in astfel de conditii?

Vaccinuri si vaccinari

Postata de radara cu 11 ani in urma.

Buna ziua. Numele meu este Florentina si sunt intr-o mare dilema...
Am ramas insarcinata in luna in care am urmat un tratament antirabic pentru ca m-a muscat o pisica. Incerc de peste trei ani sa raman insarcinata, am 36 ani si nu stiu in ce fel ar putea afecta acest vaccin dezvoltarea copilului?

Raspunsuri (1)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la un control ginecologfc si dicutati cu medicul. Acesta este cel mai in masura sa va ofere un raspuns.