Injectie intramusculara

Vaccinuri si vaccinari

Postata de toneX86 cu 13 ani in urma.

Am primit o injectie intramusculara in coapsa dreapta,ce ii drept,injectia s-a facut foarte lent deoarece era o solutie uleioasa mai groasa. O substanta cu 4 esteri de testosteron. Din cate am inteles a doua-treia zi ar trebui sa ma doara locul. Dar nu ma doare,oare e totul ok?Multumesc!

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Cum sa te doara? Ti-a spus medicul ca trebuie sa te doara? Pentru ce ai facut injectia?

toneX86

acum 13 ani

Pai de obicei din cate stiu,doare,se umfla putin,etc. Eu cel putin asa stiam

cris

acum 13 ani

Asa se construieste performanta. Pe dopaj. Bravo.

jessi

acum 12 ani

cred ca ar fi trebuit sa te doara mai ales cand ti-a facut-o daca nu nu prea sunt convinsa ca e injectie...