Imunizarea – Prevenirea imbolnavirilor prin vaccinare

Vaccinuri si vaccinari

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

baietelul meu raceste faorte des are un an si 6luni ce-s putea face ca sai intaresc imunitetul

Raspunsuri (2)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

baietelul meu raceste faorte des are un an si 6luni ce-s putea face ca sai intaresc imunitetul

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Oana, cel mai bine este sa intrebi medicul pediatru care dintre vaccinurile de pe piata sunt adecvate pentru un copil de doi ani.
Uite aici un articol cu mai multe informatii:
//sfatulmedicului.ro/articole/Alergologie-imunologie/Vaccinarea_antigripala_1116.html