flecainid isis

Vaccinuri si vaccinari

Postata de muca helga cu 9 ani in urma.

c***a medicamente flecainid isis 5 cutii 100 tablete/cutie 30 euro cutia.,de 100 mg valabile pana la data de 05/2016.Pentru mai multe informatii adresa mea de mail este [email protected] telefon mobil 0754756698.Medicamentul se foloseste pentru aritmii cardiace aduse direct din Germania acum o luna.

Raspunsuri (2)

madalin

acum 9 ani

Mai aveti medicamentul?

muca helga

acum 9 ani

desigur il am.Daca va intereseaza sunati-ma la telefon 0751028995