Cum obtin adeverinta cu vaccinurile facute in timpul scolii in perioada 1980-1992?

Vaccinuri si vaccinari Vaccinarea si profilaxia Reactii adverse vaccin varicela

Postata de Utilizator21611252762 cu 3 ani in urma.

Locuiesc in Canada si pentru ca lucrez in domeniul medical mi se cere o adeverinta cu vaccinarile. Am obtinut adeverinta cu vaccinarile facute pana am mers la scoala in 1980, dar nu stiu exact de unde le pot obtine pe cele facute pe tot parcursul scolii generale si a liceului pe care l-am absolvit in 1992 in Pitesti, jud. Arges. Va multumesc tare mult pentru ajutor.

Raspunsuri (1)

Utilizator11615212231

acum 3 ani

Exact acceasi problema o am si eu, cum le ai obtinut pe cele pana in 1980? Am inteles ca cele facute la scoala sunt la cabinetul scolii. Depinde daca scoala nu avea cabinet propriu sa te interesezi la ce cabinet apartinea scoala generala unde ai fost