beriglobin

Vaccinuri si vaccinari

Postata de lumilumin cu 13 ani in urma.

unde as putea gasi 5 fiole de beriglobin? multumesc

Raspunsuri (2)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Bună seara ,
Dacă-l căutaţi , presupun că sunteţi informaţi asupra calităţilor ,indicaţiilor si reacţiile pe care le are !
Mergeţi la depozitul (depozitele ) de medicamente din localitate,care fie-l are fie îl poate comanda din Germania sau de la o firmă cu care sunt în contract.
Cu sănătate Dr. Emil otesteanu

lumilumin

acum 13 ani

Multumesc pentru indicatii. Este pentru copil, are 9 ani, i-a fost recomandat de medic. Am incercat la toate lanturile mari de farmacii, la depozite, solutia este sa-l comande cineva in Germania, intr-adevar. Acum copilul este internat si in tratament si medicul a spus ca ar fi bine sa i-l administrez cit mai repede (recte, saptamina aceasta). De asta am apelat la aceasta forma de cautare.
Cu multumiri, Luminita Stoica