AUTOVACCIN CELULOMICROBIAN TOTAL COMPLEX

Vaccinuri si vaccinari

Postata de Niculae11 cu 16 ani in urma.

Buna ziua as dorii sa aflu cateva detalii despre acest vaccin,unde as putea sa-l gasesc si cat m-ar costa si daca exista rezultate favorabile.AS DORII SA-MI RASPUNDA UN DOCTOR,CINEVA CARE STIE.

Raspunsuri (1)

vlad26

acum 16 ani

Din cate stiu eu, autovaccinul trebuie preparat. Deci, intereseaza-te unde poate fi preparat un astfel de autovaccin. Cred ca ar fi posibil sa fie disponibila varianta la Institutul Cantacuzino din Bucuresti.