Am substanta injectabila de Beriglobin

Vaccinuri si vaccinari

Postata de monicutamonicuta cu 13 ani in urma.

Buna ziua .
cu mari efrturi am facut rost de substanta Beriglobin pentru imunitatea scazuta a fiului meu de 3 anisori. am facut prima doza si din fericire este mult mai bine. Mi-au ramas 4 doze perfect valabile si pastrate in conditii bune daca este cineva este interesat poate sa ma contacteze la nimarul de telefon 0785201370.

Raspunsuri (3)

Radu Leonard

acum 12 ani

sunt interesat sa le cumpar eu am nevoie pentru copilul meu in varsta de 4 ani,cat mar costa ,daca mai sunt valabile,sunatima la nr 0785702415

monicutamonicuta

acum 12 ani

din fericire mai am 2 doze in perfecta stare.

RALENA

acum 11 ani

ma interseaza pentru baiatul meu de 4ani. mai sunt valabile?