BUNA . CE VACCIN ANTIGRIPAL BUN AR TREBUI SA CUMPAR PENTRU UN COPIL DE BAIAT DE 12 ANI SI UN BARBAT?

Vaccinarea si profilaxia

Postata de MembruMobileApp1517897918 cu 6 ani in urma.

VACCINURI ANTIGRIPALE PT BAIAT DE 12 ANI SI BARBAT DE 51 ANI.VREAU SA COMAND CUMPARAREA DIN ITALIA. CUM TREBUE SA CEARA LA FARMACIA ITALIANA ?

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp1517897918

acum 6 ani

ce vaccin antigripal bun ar trebui sa cumpar pt baiat 12 ani si barbat 51 ani.vreu sa il comand din italia si nu stiu cum sa il cer pe comanda . care sint cele mai indicate pt preventie ?