Va rog frumos sa ami spunețice sa fac?

Urinare excesiva

Postata de Livia Rat cu un an in urma.

Urinez prea mult aproape an fiecare oră
Nu știu dc miau făcut ceva analize miau zis ca nam nimic dar totuși eu cred ca nui bn asta

Raspunsuri (1)

acum un an

Buna ziua,

Urinarea frecventa poate fi un simptom al mai multor afectiuni. Este important sa discutati cu un medic urolog despre acest simptom pentru a afla cauza si a primi un diagnostic corect.

Va recomandam sa va programati la un medic urolog: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Mai multe informatii despre urinarea frecventa puteti afla din articolul:
sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/principalele-cauze-ale-urinarilor-frecvente_17334