Cum ati scapat de urinarile dese si incolore?

Urinare excesiva

Postata de Andrei cu 2 ani in urma.

Buna seara, am 23 de ani, sunt baiat si am momente in care urinez normal, o data la 3-4 ore cu o culoare incolora spre usor galbuie. Si foarte multe momente in care urinez o data la 20-30 minute cantitati foarte mari de urina incolora, indiferent daca ma abtin de la a bea apa toata ziua sau nu, mentionez ca am analizele facute si totul e ok. Nu consum alcool, cofeina si nici alte substante! Voi cum ati scapat de aceasta problema? Nu miroase, nu ma ustura.

Raspunsuri (3)

Ion

acum un an

Salut și eu am aceeași problema cum ai rezolva

Florinel

acum 10 luni

Și eu sunt in in aceeași situație de ceva luni ,am momente ale zilei in care urinez des și incolor,peste noapte nu se întâmplă nici o micțiune.analizele sunt ok,glicata ,glicemie, urocultura.

AndreiF

acum 3 saptamani

SI eu am aproape aceleasi simptome, am fost si am facut analize si totul a iesit bine. Ai gasit rezolvare?