Ce problema ar putea fi?

Urinare excesiva

Postata de Utilizator11614852097 cu 3 ani in urma.

De mai bine de un an, am dureri între vezica și abdomen, care se manifesta doar dimineața până să merg la baie. Inițial m am gândit ca e din cauza, ca ma țin pe timpul nopții, dar când merg urinez destul de puțin. Dar parca parca se simte ca spre ultimele 2-3 de somn (din cele 6-8) mi se încordează automat vezica. M am dus acum 1 an la urolog, bănuind de infecție am luat pastile dar nimic...

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/cistita-interstitiala-nu-ignorati-durerea-pelvina_9290