De ce ma ustura jos ?

Urinare dureroasa

Postata de Utilizator11555527019 cu 5 ani in urma.

De vreun an am perioade de vreo saptamana la 2-3 luni in care ma ustura destul de tare jos(aproape mereu, nu doar cand urinez). Am facut analize si nu mi-a iesit ca am infectie. Nu stiu ce poate fi...pastilele care se dau pentru infectie nu ma ajuta. Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/tratament-candidoza-vaginala_10828