Usturimi penis fara scurgeri?

Uretrita negonococica

Postata de MembruMobileApp1508422415 cu 6 ani in urma.

In urma cu 4 luni in urma unui contact oral neprotejat si unul normal protejat cu o dam de companie. Dupa circa 1 saptama am avut usturimi penis si urinari dese fara scurgeri. Am avut si dureri abdominale si dureri de rinichi sau zona lombara. Urinari dese si nocturne. Simpt temleratura in corp dar daca ma ating eu o simpt altcineva daca atinge nu se simpte.Am urmat o groaza de tratamente si analize dar fara rexultatele analizele toate sint ok de urina sange facute ultimile in 10 sept. Totusi usturimile persista. Va rog autor. Nu stiu ce sa mai fac

Raspunsuri (5)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/boli-cu-transmitere-sexuala

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

Am fost la mai multe controale si totusi nici un medic nu ii da de cap. Din cauza ca analizele sunt toate bune. Am primit tratament doar pe presupuneri din partea a 3 medici. Vreau sa stiu daca a mai avit cineva asemenea simptome

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

A mai avut cineva sau nu mai sunt oameni cu probleme

Ndy

acum un an

Eu aceeași problema. Petele roșii au dispărut dar a ramas usturimea. Analizele bune... Nimeni nu stie nimic

Utilizator21574199426

acum 4 ani

Salut.. ai gasit raspunsul la problema? Mersi!