un mic ajutor va rog

Ulcer

Postata de petro00 cu 11 ani in urma.

buna ziua.am 25 de ani si sunt insarcinata in 15 saptamani.sunt la a doua sarcina.mai am o fetita de 4 ani!sarcina asta o duc foarte greu.vreau sa va spun ca sunt operata de colecist de 3 ani si 4luni,si am si o gastrita si spasme la stomac!am niste dureri de stomac ingrozitoare,ma balonez si ma ustura pe gat!eu am programare la ginecolog abia peste doua saptamani!imi poate recomanda cineva niste remedii contra durerilor de stomac va rog din suflet!nu le mai suport!multumesc!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Puteti incerca administrarea de Pepsane- medicament permis in timpul sarcinei.