tratament cu miere de Manuka

Ulcer

Postata de erlazar cu 13 ani in urma.

nu e chiar o intrebare, e mai mult o recomandare din partea unui om care a vazut eficienta tratamentului cu miere de Manuka la Helicobacter, gastrita etc. este un antibiotic natural din Noua Zeelanda, mai multe gasiti pe goole, daca dati cautare cu miere de Manuka sau doar Manuka - se poate cumpara on-line si il primiti acasa. sanatate!

Raspunsuri (4)

darkelena

acum 13 ani

si cei alergici la miere ?

eu

acum 13 ani

clar ca nu e pentru cei alergici.......nu trebuie sa fii medic ca sa realizezi asta

erlazar

acum 13 ani

cei alergici la miere ar putea sa incerce alte tratamente naturiste pentru ulcer si gastrite. pe bioremed.ro, acolo unde se vinde mierea de Manuka, exista diverse sugestii de tratament pentru multe afectiuni. incredere in terapiile naturiste, perseverenta si optimism si cred ca sa pot realiza mule, mai ales in privinta sanatatii. din pacate, nu stiu cum s-ar putea face ca acest tip de miere sa poata fi cumva folosit intern (pentru cei alergici la miere care doresc tratament cu miere de Manuka pentru reumatism, artrite etc. s-a inventat o crema/unguent cu miere de Manuka si venin de albine, care - evident - se plica extern.

sanatate!

Adina

acum 8 ani

Cea mai buna miere de Manuka RAW o gasiti aici:
https://event.2parale.ro/events/click?ad_type=quicklink&aff_code=cf8e4560a&unique=94ff4827b&redirect_to=https%253A%252F%252Fplantum.ro%252F266-miere-de-manuka-naturala