singe in scaun

Ulcer

Postata de aika cu 10 ani in urma.

va rog spuneti ce este de facut daca scaunul e cu singe?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul gastroenterolog ( sau chirurg) pentru evaluare ( tuseu rectal,eventual colonoscopie).

aika

acum 10 ani

multumesc

Flori

acum 10 ani

de cand nu ai mai facut o cura de detoxifiere? este posibil sa ai hemoroizi. Cat de des iesi cu scaunul afara?

incearca tratamentul cu ultra zeolit lichid. la mine a avut efect. sanatate!!

aika

acum 10 ani

multumesc din suflet numai bine-