SE POATE SI FARA OPERATIE LA STOMAC DACA ARE ULCER DUODENAL?

Ulcer Tratament ulcer gastric Profilaxia ulcerului gastric Recidiva ulcer gastric Tulburari gastro-intestinale Ulcer gastric indus de AINS Profilaxia ulcerului de stres
+4
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21536134546 cu 5 ani in urma.

SOTUL MEU A FOST DIAGNOSTICAT CU ULCER DUODENAL, I-AU PRESCRIS NEXIUM SI VENTER. 3 LUNI NU A MAI AVUT PROBLEME, IAR DUPA ACEEA L-A DURUT IAR.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ulcerul-gastroduodenal/ulcerul-gastroduodenal_545

ilie A

acum un an

ULCEROPROP CU PASTURA SI TOTUL REVINE LA NORMAL