Scaun molae cu sange

Ulcer

Postata de Petre58076 cu 9 ani in urma.

Buna ziua.am varsta de 58 de ani si de cateva saptamani am numeroase scaune moi pe zi.in urma cu cateva zile am avut scaun cu sange.imi e teama sa merg la medic pt ca nu stiu la ce sa ma astept...va rog sa ma ajutati cu o concluzie/sfat in cazul in care aveti o parere.multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

antoneta142936

acum 9 ani

Teama si faptul ca stai acasa nu te ajuta cu nimic. Daca este ceva rau cu cat mergi mai repede cu atat cresti sansele de vindecare. NU mai astepta nici o zi, maoine mergi la medic. Sanatate mult si nu dispera acum medicina a progresat mult si orice ar fi exista multe sanse de vindecare

Petre58076

acum 9 ani

Sarut mana.ar fi mai usor daca as stii la ce sa ma astept..sanatate multa si dvs.

Carmen

acum 9 ani

Pai orice ar fi, atitudinea noastra conteaza foarte mult in procesul de vindecare. Asa ca nu dispera, ca inrautatesti lucrurile.