pancreasul sau stomacul

Ulcer

Postata de [email protected] cu 12 ani in urma.

am facut colecistotectomie cu 4 ani in urma.am o durere cronica in parte stanga sub coasta.poate sa fie pancreasul sau stomacul?

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 12 ani

In partea sanga sub coasta se afla splina, nici decum pancreasu si nici stomacul care este situat central si spre dreapta. Discutati si cu medicul de familie .

dorina

acum 12 ani

si eu am facut colecistectomie acum 10 ani,am aceleasi simptome ,ieri am facut o gastroscopie iar rezultatue e gastrita data de reflux biliar.

[email protected]

acum 12 ani

multumesc pentru raspunsurile d-voastra .