Nu știu?

Ulcer

Postata de Dori D cu un an in urma.

Buna ziua,am o gastrita veche,cu reflux,dar acum mă doare foarte tare stomacul,și vomit mult nici apa nu o tolerez și astăzi am facut endoscopie, rezultatul, hernie hiatala,stomac deformat,antru mozaicat,am întrebat dacă se poate opera pt că medicația nu mă mai ajută,dar dl Doctor a spus că nu din cauza problemelor neurologice pe care le am, tetrapareză spastica.Ar trebui sa întreb un chirurg?Mulțumesc frumos pentru răspuns

Raspunsuri (3)

George

acum 7 luni

Bună ziua. A trecut ceva timp de când ați postat. Îmi puteți spune va rog ce ați rezolvat cu stomacul?

Dori D

acum 7 luni

Bună ziua,am fost la un alt medic gastroenterolog, mi-a spus sa iau gaviscon,să nu mai iau Omez pentru că nu e indicat pe termen lung,dar mă simt la fel, mă doare stomacul și vomit...

Dori D

acum 7 luni

Vă rog frumos daca a-ți putea să îmi răspundeți mai repede, mulțumesc!