!! MELENA sau Vitamine?

Ulcer

Postata de adipit cu 12 ani in urma.

Am 18 ani inaltime 1.75, 53 kg si am o problema cu scaunul. De ieri am scaun moale,negricios si lucios iar respiratia e urat miroasitoare mai ales dimineata.Nu ma doare burta . Iau in continuare de ceva timp la Vitamax ( o capsula la 2 zile).M-am cam speriat am mai citit pe internet despre Melena (scaun negru) si nu stiu ce sa cred. Astept un raspuns ,multumesc

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

scaunul inchis la culoare poate apare in cazul administrarii unor suplimente pe baza de Fe, utilizarii unor antiinflamatoare nonsteroidiene.