mama are o boala de care nu vrea sa-mi vb

Ulcer

Postata de ako cu 13 ani in urma.

Buna seara numele meu este Mihaela,am si eu o curiozitate cum, cu mama nu pot vorbi de altfel este si vorba despre ea,are o problema fff grava de sanatate stiu doar k am prins-o de cateva ori, facandui-se rau, are ulcer perforat si vomita fff des chiar am si prins-o in unele dati a varsat cu sange de cate ori am prins-o am incercat sa stau cu ea de vb sa-o intreb de la ce i se face rau,in special de ce vomita sange dar ea fiind mama nu vrea sa ma puna pe ganduri nu vrea sa ma intristeze spunandu-mi k are o problema fff grava si evita sa raspunda ,as dori dk dvs pute-ti sa ma ajuta-ti cu un raspun sincer.Va multumesc din suflet

Raspunsuri (2)

Psih. Ioana Panculescu

acum 13 ani

exprima-ti sentimentele fata de mama ta ,fa mult mai mult de cat ai facut pana acum..si la un moment dat iti va zice ..probabil ca asa crede dansa ca te protejeaza

Mult succes

Valentin

acum 13 ani

Mihaela incearca sa discuti cu mama ta,zii cit de importanta este pentru tine!
Zii ca tii mult la ea.Dovedeste-i ca esti matura!