Hemoragia gastro-intestinala

Ulcer

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Sotia acum cateva zile a fost diagnosticata cu hiperaciditate gastrica si pitre la bila.Acum de cateva ore are arsuri foarte mari deoarece a mancat brnza de vaci cu zahar.Va rog respectuos cu ce se poate ameliora durerea deoarece orice incearca nu are nici un rezultat.cu stima Mircea Constantinesc

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Sotia acum cateva zile a fost diagnosticata cu hiperaciditate gastrica si pitre la bila.Acum de cateva ore are arsuri foarte mari deoarece a mancat brnza de vaci cu zahar.Va rog respectuos cu ce se poate ameliora durerea deoarece orice incearca nu are nici un rezultat.cu stima Mircea Constantinesc

valentina239

acum 15 ani

Ca si tratament eu iau Controloc,2Xzi,iar pentru durere este foarte eficient produsul Rennie. Se gaseste la toate farmaciile,sunt pastile care se topesc in gura si amelioreaza imediat durerile si arsurile.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

am fost diagnosticat cu ulcer bulbar o perioada dupa tratament m-am simntit bine, dar dupa o raceala mau luat durerile ,sunt mai dureroase decat prima data .ce sa fac? continui cu tratament sau trebuie sa ma operez? MULTUMESC