Help

Ulcer

Postata de Iulia10i cu 10 ani in urma.

Buna seara,am si eu o problema cu mama mea...are stari de greata dureri de cap si nu poate sa manance mai nimic..si-a facut raza la stomac si a iesit ca are gastrita duodenala,a avut ca tratament controloc

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa fie reevaluata de catre medicul gastroenterolog. Poate fi asociata o diskinezie biliara .