Helicobacter pilory?

Ulcer

Postata de Utilizator11526299531 cu 5 ani in urma.

Anul trecut prin octombrie am ajuns de urgenta la spital cu mâini și talpi transpirate, stări de voma, stare de rau, amețeală m-a diagnosticat cu colica abdominala, am luat tratament, dar niciun efect. Am făcut analize la med. intern și analize sânge... Au ieșit toate bine . Am făcut analize pentru paraziti, am helicobacter pilory. Nu mă doare nimic . Ce pot sa fac sănu îmi transpire mâinile picioarele, sa nu mai am moleșeala, stare de rau generala, stări de voma, stare de rau de la stomac...cine a mai pățit așa????

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-cu-streptococi--stafilococi-si-alte-bacterii/infectia-cu-helicobacter-pylori_6637