greata

Ulcer

Postata de viorel1990 cu 12 ani in urma.

de cateva luni am stari de greata dimineata si uneori dupa ce mananc.Mentionez ca am 20 de ani si nu am mai avut probeleme cu stomacul.Care poate fi problema?multumesc anticipat

Raspunsuri (8)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

ar fi necesar si o examinare fizica efectuata de medicul de familie. senzatia de greata apare in afectiuni biliare, gastro-intestinale, in sarcina (cu modificari ale apetitului, greturi si uneori varsaturi matinale fara legatura cu ingestia de alimente).

viorel1990

acum 12 ani

am fost la medicul de familie,am facut niste analize de sange au iesit ok si am primit sfaturi in legatura cu alimentatia.credeti ca daca as face un examen cu bariu sau o endoscopie as putea afla mai multe si urma un tratament exact?

treburi47

acum 10 ani

Va rog frumos ajutati-ma , adica eu mam saturat vomit in fiecare dimineata imi este greata si nu pot manca nimic , nu stiu de ceeeeee astept raspuns!!!

art47z

acum 10 ani

Eu vomit in fiecare dimineata ( bine ca nu am ce ) si mie greata , si nu pot manca .....carei cauza?

vassile

acum 9 ani

si eu la fel sant habar nu am care e cauza incearca cu o pastla jumate de pastila emetostop

adriana

acum 11 ani

am un caine metis de talie mica cum il obisnuiesc cu apa

Vasile

acum 10 ani

Il arunci intr-un borcan si il lasi acolo ;)
Cand s''''a murat - A MURAT !! E gata !!

alexandru

acum 7 ani

si eu la fel am senzatia asta de 7 luni vomit in fiecare dimineata am facut eko la stomac analizele sunt bune nu stiu ce sa fie rog ajutor!!