gastrita

Ulcer

Postata de morarurebeka cu 12 ani in urma.

buna ziua! de cateva zile am o durere la stomac cred eu deci nu stiu sigur daca la stomac..si imi este rau uneori, am starea ca o sa vomit dar nu pot..nu am fost la doctor pana acum sperand ca o sa imi treaca fara sa fie ceva grav..ma doare in zona de la mijloc intre sani putin mai jos mai exact.. nu stiu ce poate fi si sper sa aflu ce pot face cu problema asta. va multumesc

Raspunsuri (3)

Medic Epuran

acum 12 ani

În cazul d-vs (din descrierea efectuată) probabil este vorba de o afecţiune gastrică (gastrită sau ulcer). Pentru identificarea cauzei durerii , ar fi indicat consultul unui medic gastroenterolog şi efectuarea unui examen tranzit baritat sau a unei endoscopii digestive

TataNicu

acum 12 ani

Luati de la farmacie LANZUL 30 mg, 1 tb/dimineata timp de 28 de zile. O sa vedeti adevarul.

irina

acum 12 ani

eu iti recomad apa ozonata e ieftin si eficient
www.puremed.ro