gastrita

Ulcer

Postata de tesa cu 12 ani in urma.

hiperemie si edem a mucoasei antrale.trat nexium,venter la nevoie no-spa dar uneori durerile sunt insuportabile si nu cedeaza decat de la 3 pastile de no-spa.durerile sunt ziua dar si noaptea.sa schimb tratamentul?poate nu e eficient.daca iau3 no-spa ziua si noaptea inca3 cat timp sa o tin asa?nu mi se pare bine.am facut 2 endoscopii.un sfat ceva......sa consult si alt medic?deja am mers la 2 plus med de familie.multumesc. doresc SFATUL MEDICULUI

Raspunsuri (1)

tesa

acum 12 ani

dupa sfaturileb voastre .............adica nici unul ...ce sa inteleg ?nici medicii nu stiu nici pacienti cu probleme asemanatoare........ multumesc oricum.