gastrita de reflux

Ulcer

Postata de 777ala777 cu 10 ani in urma.

buna ziua.3 luni in urma am primit diagnoza de gastrita de reflux ..pe fon de stres..am fakut un tratament si parka s-a normalizat.zilele trecute o data cu venirea menstruatiei au inceput colice abdominale dupa care greturi in continuu (stresul a ramas in trecut)..la fel eram aproape sa-mi pierd cunostinta,probabil si menstruatia si caldurile..dar stari de genu acesta se repeta kam a 3 oara pe an,imi amurtesk miinile si cavitatea bukala si simt kum nu ma mai tin pe picioare..are vrio elgatura cu diagnoza mea?? akuma iar incep un tratament ku o groaza de pastile si pina ce nu este skimbare greturile persista, un medic mi-a zis kam ce regim alimentar ar trebui sa tin..si ma sperie..totul trebue sa fie ales.plus la asta mii foame foarte foarte des.nu mai stiu ce sa afc..spuneti-mi va rog se trateaza vriodata boala aceasta?? sau e pe viata??/

Raspunsuri (1)

777ala777

acum 10 ani

mai mentionez ca am doar 20 de ani (( si 43 kg..kam sp***a desi manink des..o sa suport toata viata aceasta diagnoza??