dureri de stomac

Ulcer

Postata de ancutza21 cu 14 ani in urma.

Am fost la medicul gastroenterolog si el mi-a dat aceste medicamente ca sa le iau timp de 2 saptamani.Nu mi-au facut nici o ecografie, pentru ca ziceau in primul rand ca le sunt stricate aparatele, iar in al 2 lea rand mi-a zis ca sunt prea tanara ca sa-mi fac astfel de analize. Acum nu stiu la ce medic specialist sa merg in cazul in care dupa ce iau pastilele recomandate de doamna doctor, nu-mi va trece durerea de stomac.
Va multumesc anticipat
Ana Lozovanu

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 14 ani

Nu pot crede ca ai intalnit aceasta situatie si un astfel de raspuns la un cabinet particular.

Dr. Medicina Interna

acum 14 ani

Sfatul meu este sa va consulte medicul specialist gastroenetrolog care v-a recomandat tratament, acesta v-a consultat si a prescris tratamentul. Daca simptomatologia persista acesta va v-a indica si alte investigatii.

gaby

acum 11 ani

si pe mine ma doare stomacul nu mai stiu ce sa fac...

Nicolescu Aurora

acum 10 ani

Este cea mai grea boala,nu poti manca ,nu poti pleca.

stare de rau permanent somnolenta

regim toata viata fierte in apa

si mai ai dreptul la cate-o branzica proaspata de vaci.