durere stomac

Ulcer

Postata de mar1us cu 12 ani in urma.

sex F
varsta 41

de mai multi ani mi se umfla stomacul si persista o durere ce.mi taie respiratia
timpul nu.mi permite sa merg la un doctor sa.mi fac analizele
de 2 sapt iau omeprazol la recomandarea unei rude

ce ar putea fi ?

Multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Detaliile oferite de d-vs sunt foarte sumar prezentate. Pentru stabilirea unui diagnostic exact recomand consultul unui medic gastroenterolog (ar trebui să faceţi tot posibilul pentru a vă prezenta la un medic deoarece este vorba despre starea d-vs de sănătate) - la ˝prima vedere˝ ar putea fi vorba fie de o suferinţă gastrică (gastrită, ulcer, etc.), fie de o afecţiune biliară